Narzędzia hydrauliczne do obróbki stali

Kategoria: Blog

Wyróżniamy wiele rodzajów specjalistycznych urządzeń hydraulicznych, które służą do wybijania otworów, wykrawania różnorodnych kształtów w arkuszach blachy stalowej, a także pozwalają na cięcie prętów, płaskowników i kształtowników oraz umożliwiają wszelkie inne operacje znacznie ułatwiające procesy produkcyjne. Najczęściej spotyka się wśród nich:
– nożyce uniwersalne jedno- i dwucylindrowe nadające się do obróbki kształtowników i umożliwiające docinanie elementów na pożądaną długość. Ich zaletą jest precyzja cięcia i brak zniekształceń w obrabianym materiale;
– urządzenia do wykrawania otworów (np. o kształcie fasolki, kwadratu, prostokąta czy trójkąta) posiadające głowice zapobiegające odkształceniom, szeroki stół do wykrawania oraz bardzo dobrą prędkość roboczą umożliwiającą wysoką wydajność pracy.

Usługi cięcia nożycami hydraulicznymi w firmie HurtoStal 2

Firma HurtoStal 2 ze Szczecina posiada nowoczesne nożyce hydrauliczne, które umożliwiają precyzyjne wykrawanie otworów oraz cięcie elementów stalowych takich jak pręty okrągłe i kwadratowe, płaskowniki, kątowniki oraz kształtowniki na pożądaną długość. HurtoStal dysponuje specjalistycznymi stacjami cięcia prętów, kątowników i płaskowników pod różnymi kątami. Firma posiada także stację wykrojnika prostokątnego, w której można łączyć rury o średnicy do 60 milimetrów oraz poddawać obróbce blachę o grubości do 12 milimetrów.
HurtoStal zapewnia najwyższą jakość wykonywania usług cięcia, wykrawania otworów i gięcia elementów stalowych różnego typu. Pracownicy firmy służą fachowymi radami i wspierają każdego klienta w odpowiednim wyborze usług, tak aby jak najlepiej spełnić wszystkie oczekiwania i każdą zleconą pracę wykonać terminowo oraz na najwyższym poziomie jakości.