hst2

O nas

Hurtostal 2 to założona w 1993 roku firma, związana z branżą hutniczą. ​ ​

HST2 Hurtostal ​

Specjalizujemy się w dystrybucji wysokiej jakości wyrobów stalowych. Od lat współpracujemy z czołowymi producentami wyrobów hutniczych oraz sami zajmujemy się wytwarzaniem półproduktów i elementów konstrukcji stalowych.

Subtitle

Co nas wyróżnia

Staramy się dostarczać naszym odbiorcom najlepszej jakości produkty i usługi, w możliwie najkrótszym czasie i po najlepszej możliwej do uzyskania na rynku cenie. Poniżej przedstawiamy kluczowe aspekty naszego sposobu działania dzięki którym osiągamy tak postawione cele.

Wielki plac magazynowy oraz wypracowany przez lata kapitał w połączeniu z dobrymi relacjami z producentami pozwalają nam na utrzymanie szerokiego asortymentu dostępnych “od ręki” towarów. W dziale OFERTA prezentujemy aktualizowane na bieząco stany magazynowe.

W nowoczesnej gospodarce, czas i terminowość realizacji projektów jest warunkiem dobrego funkcjonowania firm. Doskonale to rozumiemy, dlatego jednym z naszych priorytetów jest terminowa realizacja podejmowanych zobowiązań. Dzięki szerokiej bazie utrzymywanego na stałe asortymentu oraz wypracowanym przez lata dobrym relacjom z naszymi dostawcami, jesteśmy pod tym względem dla naszych odbiorców dostawcą pierwszego wyboru.

Hutrostal 2 to profesjonalna firma z wieloletnim doświadczeniem w branży sprzedaży oraz prefabrykacji stali. Dzięki współpracy z czołowymi producentami stali, jesteśmy w stanie oferować najwyższej jakości wyroby hutnicze oraz wyroby stalowe własnej produkcji. Bogaty park maszynowy oraz doświadczony personel pozwalają nam na świadczenie szerokiej gamy usług obróbki metali. Zajmujemy się między innymi cięciem stali plazmą, laserem, nożycami hydraulicznymi i piłami taśmowymi, śrutowaniem i malowaniem stali, czy tworzeniem krat pomostowych, kolan hamburskich. O wysokiej jakości naszych usług i wyrobów może świadczyć zdobyty przez naszą firmę certyfikat jakości ISO-9001. Zapraszamy do podjęcia współpracy z firmą Hurtostal 2.

Aby sprostać wysokim wymaganiom naszych Klientów, zajmujemy się również prefabrykacją materiału.
W ramach naszej działalności świadczymy następujące usługi: wykonywanie konstrukcji stalowych, cięcie plazmą, cięcie laserem, cięcie ramowymi piłami taśmowymi, cięcie nożycami hydraulicznymi, wykonywanie otworów okrągłych, kwadratowych, fasolek prasą hydrauliczną, gięcie blach prasą krawędziową, śrutowanie i malowanie materiału w technologii „na mokro”, prefabrykacje z prętów żebrowanych.
Naszym nowym zakupem jest pionowe centrum obróbcze marki HAAS, służące m.in. do wiercenia, gwintowania i frezowania.

Oferujemy również usługi transportowe dwoma samochodami marki MAN TGA XXL o ładowności 24 ton.

Certyfikaty

Polityka Jakości

Firma HurtoStal 2 Sp. z o.o. specjalizuje się w kompleksowym zaopatrzeniu klientów w wysokiej jakości wyroby stalowe. Naszym klientom oferujemy szeroki asortyment oraz wysoką jakość sprzedawanych materiałów hutniczych i kompleksowość obsługi. W ciągłej sprzedaży posiadamy wyroby hutnicze dostarczane przez czołowych producentów stali, oferujemy również wyroby stalowe własnej produkcji oraz świadczymy usługi w zakresie obróbki metali. Wszystkie nasze produkty sprzedajemy wraz z możliwością transportu do klienta.

Wykazujemy ciągłą troskę w rozwój firmy poprzez wdrażanie nowoczesnych rozwiązań organizacyjnych i technologicznych oraz troskę o rozwój i podnoszenie kompetencji naszych pracowników.

Politykę jakości realizujemy w oparciu o wprowadzany w naszej firmie System Zarządzania Jakością zgodny z międzynarodową normą ISO 9001: 2015, przy pełnym zaangażowaniu Prezesa Zarządu, całego kierownictwa oraz udziale wszystkich pracowników firmy.

Podstawowe kierunki działania wynikające z przyjętej Polityki Jakości

Subtitle

Aktualności

Szczecińska hurtownia stali – Hurtostal2 obok działalności z zakresu sprzedaży i produkcji wyrobów stalowych wspiera wiele inicjatyw społeczności lokalnej, takich jak organizowany już czterokrotnie Dąbski Piknik Wodny, imprezy świąteczne – np. Mikołajkowe. W ramach naszej działalności społecznej jesteśmy także sponsorem Uczniowskiego Międzyszkolnego Klubu Sportowego “Dąbie” i w związku z tym rokrocznie wspomagamy organizację Hurostal 2 Cup – Ogólnopolskiego Turnieju Piłki Ręcznej na plaży – w tym roku odbędzie się on po raz dziesiąty. Sponsorujemy również wyprawy podróżnicze pomagając, m.in. Panu Andrzejowi Ziółkowskiemu oraz innym podróżnikom odkrywać kolejne miejsca na mapie świata. Nasza firma angażuje się także w działalność społeczną, np. poprzez wspieranie szczecińskich stowarzyszeń, potrzebujących rodzin oraz od wielu lat Polskiego Komitetu Pomocy Społecznej.

2021-03 Pomaganie z potrzeby serca, nie dla rozgłosu - wywiad dla portalu CSR.expert

Paweł Kwiatkowski : Hurtostal2 obok działalności z zakresu sprzedaży i produkcji wyrobów stalowych wspiera wiele inicjatyw społeczności lokalnej. Czy Państwa klienci oraz kontrahenci zdają się doceniać Państwa prospołeczną postawę?

Wspieramy wiele lokalnych inicjatyw społecznych. Pomagając innym kierujemy się przede wszystkim naszą wewnętrzną potrzebą wsparcia idei, które są dla nas bliskie- zdrowy styl życia, rozwój i integracja lokalnej społeczności, wsparcie osób będących w trudniej sytuacji życiowej. Pomagamy, aby wesprzeć ważne dla nas wydarzenia i inicjatywy, a nie uzyskać rozgłos wśród naszych klientów. Bardzo często nasi klienci czy kontrahenci nie wiedzą o działalności społecznej jaką prowadzimy. Choć zdarzyła się miła sytuacja kiedy podczas spotkania biznesowego potencjalny kontrahent zauważył … -> cały wywiad

2019-01 Przedstawienie dla dzieci - szpital w Krakowie

17 stycznia 2019r w krakowskim szpitalu odbyło się sponsorowane przez nas przedstawienie dla dzieci.

2014-11 Ałtaj - wyprawa kajakowa A.Ziółkowskiego

Od lat wspieramy wyprawy Pana Andrzeja Ziółkowskiego. Jego ostatnia wyprawa odbyła się w 2014r. Kolejny raz wybór padł na zapierające dech w piersiach tereny górzyste – Pan Andrzej przemierzał kajakiem przepiękny Kraj Ałtajski, który znajduje się w zachodniej Syberii. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tej wyprawy.

2014-11 Rajd rowerowy na Sycylii - Wulkan energii

W końcówce roku 2014 wsparliśmy rowerowy rajd wokół Sycylii. Uczestnicy wjechali na Etnę, najprzyjemniejsza z pewnością była jazda po wybrzeżu. Pogoda – jak widać zupełnie inna niż o tej porze roku w Polsce. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z tego wydarzenia.

2012-12 Mikołajki w Dąbiu

Od lat wspieramy sportowe i kulturalne wydarzenia w naszej dzielnicy – Dąbiu. W styczniu 2012 byliśmy sponsorem imprezy ikołajkowej.

2012-06 Wyprawa do Nowej Gwinei

W 2012r wspierany przez nas Pan Andrzej Ziółkowski przemierzał Nową Gwineę. Podróż po tej ciekawej wyspie zaowocowała poznaniem wielu ciekawych osób. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć z podróży.

2011-06 Andrzej Ziółkowski - Kongo

Pan Andrzej wraz ze swoim kajakiem odwiedził również Afrykę. W 2011r przemierzał Kongo. Położenie tego kraju w obszarze podmokłym ułatwiło kajakarską przygodę po tych pięknych obszarach. Zachęcamy do obejrzenia zdjęć z wizyty w Kongo.

2010-06 Patagonia Andrzeja Ziółkowskiego

Rok przed podróżą do Afryki Pan Andrzej przemierzał znajdującą się w Ameryce Południowej krainę Patagonii. Wyprawa ta obejmowała podróż rowerem przez Andy, a następnie spływ kajakiem rzeką Rio Chubut aż do Atlantyku. Zapraszamy do zapoznania się ze zdjęciami z tej niezwykłej podróży.

2009-05 Wspieramy młodych piłkarzy - HST2 CUP

W maju 2009 wsparliśmy jako główny sponsor obchory Dnia Dziecka oraz 3 dniowy turniej piłki ręcznej na plaży w Dąbiu. W maju 2009 wsparliśmy jako główny sponsor obchory Dnia Dziecka oraz 3 dniowy turniej piłki ręcznej na plaży w Dąbiu.

2008-10 Wspieramy UKMS Dąbie

Jako lokalni patrioci oraz fani piłki nożnej – wspieramy młodych piłkarzy z lokalnego klubu – UKMS Dąbie. Jako lokalni patrioci oraz fani piłki nożnej – wspieramy młodych piłkarzy z lokalnego klubu – UKMS Dąbie. Jako lokalni patrioci oraz fani piłki nożnej – wspieramy młodych piłkarzy z lokalnego klubu – UKMS Dąbie.

2007-06 Wyprawa do Mongolii

Nasza współpraca z Panem Andrzejem Ziółkowskim trwa już od 2007 roku, kiedy to postanowiliśmy wesprzeć wyprawę do Mongolii. Pan Andrzej urzekł nas swoją pasją i ciekawością świata. Dzięki naszemu wsparciu przemierzył kajakiem ten niesamowity azjatycki kraj. Piękne górskie widoki, wspaniali, życzliwi ludzie- to wszystko możemy oglądać na fotografiach przesłanych nam przez Pana Andrzeja. Zapraszamy do ich obejrzenia.