Konstrukcje Stalowe

logo HST metal
Konstrukcje Stalowe
W naszej ofercie znajdują się konstrukcje stalowe dopasowane do potrzeb klientów. Produkujemy zbiorniki, rurociągi oraz inne elementy ze stali, takie jak wiaty i garaże. Konstrukcje stalowe ze stali węglowej (czarnej) należą do jednych z najtańszych i najbardziej popularnych. Czym jest czarna stal? Jest to obrobiony stop żelaza i węgla, które dodatkowo zostały poddane obróbce. Z czego wynika jej popularność? Do najważniejszych zalet stali czarnej należy jej wytrzymałość. Stal czarną wykorzystuje się w bardzo szerokim zakresie również dzięki możliwości jej łączenia – metodą zaciskową, na gwint lub przez spawanie. Elementy wykonane ze stali czarnej to propozycja dla wymagających klientów. Nasza firma oferuje wykonanie i montaż wysokiej jakości konstrukcji ze stali węglowej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Potwierdzeniem naszych kwalifikacji może być otrzymany przez nas certyfikat ISO 9001: 2015 oraz certyfikat w zakresie zgodności wytwarzanych elementów stalowych konstrukcji nośnych z normą PN-EN 1090-1 i wykonywania prac spawalniczych wg ISO 3834-2.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług możliwa jest dzięki powierzeniu prac spawalniczych doświadczonym spawaczom z uprawnieniami i certyfikatami. Możemy zaproponować Państwu szybkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.