hst2

KONSTRUKCJE STALOWE

W naszej ofercie znajdują się konstrukcje stalowe dopasowane do potrzeb klientów. Produkujemy zbiornikirurociągi oraz inne elementy ze stali, takie jak wiaty i garaże.

Konstrukcje stalowe ze stali węglowej (czarnej) należą do jednych z najtańszych i najbardziej popularnych.

Czym jest czarna stal? Jest to obrobiony stop żelaza i węgla, które dodatkowo zostały poddane obróbce.

Z czego wynika jej popularność? Do najważniejszych zalet stali czarnej należy jej wytrzymałość. Stal czarną wykorzystuje się w bardzo szerokim zakresie również dzięki możliwości jej łączenia – metodą zaciskową, na gwint lub przez spawanie. Elementy wykonane ze stali czarnej to propozycja dla wymagających klientów. Nasza firma oferuje wykonanie i montaż wysokiej jakości konstrukcji ze stali węglowej na terenie województwa zachodniopomorskiego.

Czym wyróżniamy się na tle konkurencji? Potwierdzeniem naszych kwalifikacji może być otrzymany przez nas certyfikat ISO 9001: 2015 oraz certyfikat w zakresie zgodności wytwarzanych elementów stalowych konstrukcji nośnych z normą PN-EN 1090-1 i wykonywania prac spawalniczych wg ISO 3834-2.

Wysoka jakość świadczonych przez nas usług możliwa jest dzięki powierzeniu prac spawalniczych doświadczonym spawaczom z uprawnieniami i certyfikatami. Możemy zaproponować Państwu szybkie terminy realizacji oraz profesjonalną obsługę. Zapraszamy do obejrzenia galerii zdjęć.

Jako firma z wieloletnim doświadczeniem, skupiamy się na dopasowaniu świadczonych przez nas usług do potrzeb klientów. Produkowane przez nas konstrukcje stalowe, czyli moduły nośne, na których opiera się budynek, lub jego część, znajdują zastosowanie zarówno w budownictwie indywidualnym, jak i przemysłowym. Oferowane przez naszą firmę konstrukcje stalowe charakteryzuje wysoka jakość. Możliwe jest to dzięki użyciu wytrzymałych tworzył. Do jednego z nich bez wątpienia należy stal węglowa. Elementy z niej wykonane można łączyć za pomocą metody zaciskowej, przez spawanie lub na gwint. Sprawia to, że stal węglowa jest najbardziej popularnym materiałem wykorzystywanym przy produkcji konstrukcji. Ponadto, konstrukcje wykonane ze stali węglowej zachęcają nie tylko swoją wytrzymałością ale również ceną.

Wychodzenie naprzeciw potrzebom klientów oraz powierzanie prac doświadczonym specom w swoich dziedzinach sprawia, że świadczone przez naszą firmę usługi w zakresie konstrukcji stalowych są na najwyższym poziomie.