hst2

Malowanie stali

Malowanie stali to proces mający na celu nie tylko nadanie jej estetycznego wyglądu ale – przede wszystkim – zabezpieczenie materiału przed działaniem czynników zewnętrznych.

Wyróżnić można wiele metod malowania stali, wszystkie jednakże charakteryzuje ochrona przed korozją, wrogiem numer jeden elementów stalowych. Oferujemy Państwu wysokiej jakości usługi obejmujące malowanie gruntem do czasowej ochrony stali preparatami firmy HEMPEL. Farby tej marki gwarantują wieloletnie zabezpieczenie obiektów i elementów ze stali przed korozją nawet w najbardziej niesprzyjających warunkach. Nie bez powodu produkty marki są jednymi z najczęściej wybieranych i polecanych do ochrony elementów stalowych przed korozją.

Czym wyróżniają się preparaty marki i jakie mają zastosowanie? Powłoka marki HEMPEL może być zastosowana do pokrycia między innymi poręczy, maszyn, wagonów kolejowych, a nawet mostów oraz wielu innych produktów. Jednym słowem – doskonale sprawdzi się praktycznie w każdej branży. 

Firma HEMPEL posiada w swojej ofercie bogaty wybór farb do malowania stali, dzięki czemu dobór odpowiedniej staje się dziecinnie prosty. Duży wybór sprawia, że nie wiesz na jaką farbę się zdecydować? Nasi specjaliści, bazując na swoim bogatym doświadczeniu, są w stanie wybrać tę najbardziej odpowiadającą potrzebom danej konstrukcji. Decydując się na skorzystanie z naszych usług i produktów marki HEMPEL, stawiasz na wysoką jakość, oszczędność – zarówno czasu, jak i pieniędzy – oraz satysfakcjonujące efekty.